Kupiškio rajono savivaldybė

Naujienos ir aktualijos

Įžiebta Kalėdų eglė

2020-12-11

Gruodžio 11 d., penktadienį, 16 val. įžiebta Kalėdų eglė Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštėje.

Eglutės įžiebimo ceremoniją galima stebėti  viešosios įstaigos  Kupiškio televizijos ir informacijos centro „You Tube“ kanale:

https://www.youtube.com/watch?v=RJB2791Hi5U

 

 

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2020-12-15 10:05