Kupiškio rajono savivaldybė

Naujienos ir aktualijos

Daugiau darbuotojų galės dirbti tik pasitikrinę, ar neserga COVID-19

2021-07-19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuo liepos 26 d. profilaktiniai tyrimai kas 7–10 dienų būtini nepasiskiepijusiems, nebaigusiems skiepytis ar 180 dienų laikotarpiu nepersirgusiems šių sričių darbuotojams

https://bit.ly/3rqM5Fx

 
 
Informaciją atnaujino: ,
Informacija atnaujinta: 2021-07-19 15:20