Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė
Kupiškio rajono savivaldybės administracija


Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             
Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Apklausos                       

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Naujienos ir aktualijos

Kupiškio ligoninės darbuotojai pradėti skiepyti vakcina nuo COVID-19

2020-12-28

 

2020 m. gruodžio 27 d. Kupiškio ligoninę pasiekė pirmosios vakcinos nuo COVID-19 dozės. Kupiškio ligoninė gavo 10 dozių. Tą pačią diena ligoninės darbuotojai buvo pradėti skiepyti vakcina nuo COVID-19, paskiepytos 8 slaugytojos, radiologijos technologė ir gydytojas skubiai pagalbai. Visi paskiepyti asmenys jaučiasi gerai ir ragina nedvejoti, kai tik sulauksime daugiau vakcinos dozių drąsiai skiepytis.

 

Taip pat norime informuoti, kad vyresni nei 65 metų amžiaus ir lėtinėmis ligomis sergantys Kupiškio rajono gyventojai kviečiami susisiekti su savo gydymo įstaiga ar seniūnija ir užsiregistruoti skiepui vakcina nuo koronaviruso (COVID-19).

 

 

Nuotraukoje pirmoji paskiepyta slaugytoja Zina Zalagienė

 

 

 

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2020-12-28 10:31
 
 

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“