Naujienos ir aktualijos
Kupiškio ligoninės darbuotojai pradėti skiepyti vakcina nuo COVID-19

2020 m. gruodžio 27 d. Kupiškio ligoninę pasiekė pirmosios vakcinos nuo COVID-19 dozės. Kupiškio ligoninė gavo 10 dozių. Tą pačią diena ligoninės darbuotojai buvo pradėti skiepyti vakcina nuo COVID-19, paskiepytos 8 slaugytojos, radiologijos technologė ir gydytojas skubiai pagalbai. Visi paskiepyti asmenys jaučiasi gerai ir ragina nedvejoti, kai tik sulauksime daugiau vakcinos dozių drąsiai skiepytis.
Taip pat norime informuoti, kad vyresni nei 65 metų amžiaus ir lėtinėmis ligomis sergantys Kupiškio rajono gyventojai kviečiami susisiekti su savo gydymo įstaiga ar seniūnija ir užsiregistruoti skiepui vakcina nuo koronaviruso (COVID-19).

Nuotraukoje pirmoji paskiepyta slaugytoja Zina Zalagienė

.png)





.gif)
.png)



































.gif)










































.jpg)



