Naujienos ir aktualijos
Kupiškio moterų komanda Lietuvos veteranų krepšinio lygos 3x3 čempionate užėmė pirmąją vietą
.jpg)
Balandžio 3 d. (sekmadienį) Kėdainių sporto centre baigėsi trečiasis (baigiamasis) 2021/2022 metų LKVL 3x3 čempionato turas M40+, M45+ ir V50+ amžiaus grupėse.
Tokio nuoseklaus veteranų čempionato, susidedančio net iš trijų turų ir su papildomai vykusiu taikliausių 2021/2022 metų sezono tritaškininkų konkursu, dar nėra vykę nei vienoje pasaulio valstybėje.
Pirmasis turas vyko gruodžio mėnesį „Karpynėje“ (Raseinių r.), antrasis turas – vasario mėnesį Radviliškyje, o trečiasis – balandžio 3 d. Kėdainiuose. Visuose turuose ir bendroje įskaitoje kupiškietės užėmė pirmąją vietą (dalyvauta 40+ grupėje) ir pelnė čempionių titulą.
Komandos sudėtis: Diana Balužytė, Ingrida Bagdonaitė, Elvina Einorienė, Sigita Šuminienė, Dalia Šeinauskienė ir Laimutė Šližauskienė.
Antrąją vietą iškovojo Šiaulių komanda, trečiąją – Mažeikių krepšininkės. Apdovanojimus įteikė Kėdainių meras Valentinas Tamulis ir vienas vyriausių Lietuvos krepšinio veteranų, Pasaulio krepšinio veteranų čempionato vicečempionas Stasys Mickevičius.
Sveikiname čempiones!



.png)





.gif)
.png)



































.gif)










































.jpg)



