Naujienos ir aktualijos
„Maisto bankas“ mini savo veiklos 20-metį

Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ renka paramą maistu ir dalija ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms, bendradarbiaudamas su maisto gamintojais ir prekybininkais siekia, kad tinkamas vartoti maistas nebūtų išmetamas, bet pasiektų nepritekliuje gyvenančius žmones.
„Maisto banko“ savanoriai praėjusiais metais Kupiškio rajono savivaldybėje nuo išmetimo išgelbėjo 3979 kilogramus maisto, kuris virto valgiu ant senolių, neįgaliųjų, vaikus globojančių šeimynų ir kitų, šiuo neramiu laikotarpiu
sunkumų patiriančių žmonių, stalų.
Dėkoju „Maisto banko“ savanoriams Kupiškyje už kiekvieną darbo minutę, neatlygintinai aukojusiems savo laiką ir jėgas mūsų visų gerovės ir nepasiturinčiųjų labui. Linkiu sveikatos, energijos ir aplinkinių palaikymo.
Ačiū geros valios žmonėms – už kiekvieną paaukotą maisto produktą ar eurą „Maisto banko“ akcijų metu.
Dainius Bardauskas
Kupiškio rajono savivaldybės meras

.png)





.gif)
.png)



































.gif)










































.jpg)



