Naujienos ir aktualijos
Meras dėkojo už aukštus sportininkų pasiekimus

Savivaldybės posėdžių salėje meras Dainius Bardauskas susitiko su VšĮ „Kupiškio auto-moto sportas“ direktoriumi Sauliumi Valiuku ir automobilių ir motociklų sporto atstovais.
„Artėjant rudeniui pradedame skaičiuoti kupiškėnų, dalyvaujančių automobilių bei motociklų sporte, pasiektus rezultatus“, – susitikimo su Savivaldybės vadovu pradžioje sakė S. Valiukas.
Džiugu, kad Deividas Vareika antrus metus iš eilės tapo Lietuvos automobilių ralio kroso čempionu Super 2000 klasėje, o Baltijos šalių ir NEZ čempionato varžybose Super 2000 klasėje vėl tapo III vietos laimėtoju.
Lėja Vareikaitė, važiuojanti Junior 1000 klasėje, Lietuvos rali kroso čempionate metinėje įskaitoje laimėjo III vietą. Komandinėje įskaitoje iš septynių komandų Kupiškio auto- moto sportas klubas laimėjo antrą vietą ir tapo Lietuvos automobilių rali kroso vicečempionais.
2021 metų Lietuvos motokroso čempionato motociklų su priekabomis ( OPEN 750 s/p) klasėje Jonas Pirtinas ir Viktorija Vareikaitė metinėje įskaitoje tapo III vietos laimėtojais, nors šiam ekipažui tai buvo pirmas sezonas šioje klasėje. Dar džiugesnė naujiena – Jonas Pirtinas ir Viktorija Vareikaitė buvo pakviesti atstovauti Lietuvai į Pasaulio Nacijų taurės varžybas Prancūzijoje, Guegnon mieste.
Savivaldybės meras Dainius Bardauskas pasidžiaugė aktyvia VšĮ „Kupiškio auto-moto sportas“ veikla, pasveikino sportininkus su pergalėmis, palinkėjo sportinės sėkmės ir tvirtos sveikatos.
Už aukštus pasiekimus Lietuvos ir tarptautiniuose automobilių ir motociklų sporto čempionatuose Savivaldybės padėkos raštus meras įteikė Viktorijai Vareikaitei, Jonui Pirtinui, Lėjai Vareikaitei ir Deividui Vareikai.


Nuotarukų autorė: Indrė Aleknaitė
