Savivaldybės meras aplankė senelių globos namus
2022-12-09
Artėjant gražiausioms metų šventėms Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas kartu su Maltiečių organizacijos rajone atstovėmis Skaistute Paulauskiene, Gailute Markeliene ir Gražina Mušinskiene gruodžio 8-osios popietę apsilankė Subačiaus senelių globos namuose, kur pasveikino juose gyvenančius senelius, slaugomus žmones ir darbuotojus su artėjančiomis šventėmis.
Meras pasidžiaugė, kad visi globotiniai gyvena kaip viena didelė šeima, ir kad smagu aplankyti besišypsančius senolius, kurių gera nuotaika ir ramybė paliudijo, kad šiuose globos namuose jiems tikrai jauku. Savivaldybės vadovas linkėjo kolektyvui ir gyventojams šventinės nuotaikos, stiprios sveikatos, laimingų ir džiugių ateinančių metų bei įteikė saldžias dovanas.
Muzikinius kūrinius ir gerą nuotaiką dovanojo Vytautas Galinis.
Informacija ir nuotraukos:
Asta Vilimė, Vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistė, el. p. [email protected]
Informaciją atnaujino: ,
Informacija atnaujinta: 2022-12-09 08:06