Naujienos ir aktualijos
Savivaldybės vadovai pasveikino nusipelniusią krašto gydytoją
2022-05-11
.jpg)
Gegužės 5 d. iškilmingos ceremonijos Vilniaus rotušėje metu Lietuvos Respublikos sveikatos apaugos ministras Arūnas Dulkys Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardą suteikė ir Nusipelniusio Lietuvos gydytojo garbės ženklu apdovanojo VšĮ Kupiškio ligoninės gydytoją, laikinai einančią Vidaus ligų geriatrijos skyriaus vedėjo pareigas, – Eglę Maslauskienę.
Savivaldybės vadovai sveikino gydytoją su tokiu garbingu apdovanojimu, kuris byloja apie sunkų medikų darbą ir pasiaukojimą, bei linkėjo didžiausios sėkmės ateities iššūkiuose ir darbuose.
Sveikiname!
Informaciją atnaujino: ,
Informacija atnaujinta: 2022-05-11 10:45
