Naujienos ir aktualijos
Savivaldybės vadovai pasveikino jaunąją boksininkę Adriją Petkūnaitę
2022-05-03
.jpg)
Gegužės 3-iosios popietę Savivaldybės posėdžių salėje Savivaldybės meras Dainius Bardauskas ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Ingrida Bernatavičienė susitiko su sėkmingai boksininkės karjerą pradėjusia kupiškiete Adrija Petkūnaite, jos treneriu Stasiu Balčiausku ir VšĮ „Atletikas“ vadovu Ryčiu Vieščiūnu.
Susitikimo metu kalbėta apie Lietuvos rajonų jaunių bokso čempionatą ir sportininkės aukštus pasiekimus: kovo 24 dieną Pasvalyje vykusiame Lietuvos rajonų jaunių bokso čempionate Adrija tapo čempione, o balandžio 13-16 dienomis Kaune vykusio Lietuvos jaunių bokso čempionato metu jaunajai sportininkei pavyko iškovoti sidabro medalį.
Meras domėjosi, kodėl Adrija susidomėjo būtent šia sporto šaka. Sportininkė paaiškino, kad ji ilgą laiką lankė šokius, tačiau stebėdama bokso kovas ir pati panoro išbandyti save šiame sporte, o po pirmos treniruotės įsitikino, kad ši sporto šaka jai tinka ir patinka. Sportininkės tikslas – atstovauti savo šalį Europos čempionatuose.
Su treneriu S. Balčiausku diskutuota apie bokso populiarumą Lietuvoje. Treneris pabrėžė, kad bokso užsiėmimai, anksčiau buvę kone išimtinai vyrų zona, vis labiau sulaukia moterų, o ypač jaunų merginų dėmesio.
Savivaldybės vadovai dėkojo Adrijai ir jos treneriui už sportinį užsispyrimą, puikius rezultatus bei Kupiškio krašto vardo garsinimą mūsų šalyje. Linkėdamas nesustoti šiame išties nelengvame kelyje, meras sportininkei įteikė padėkos raštą ir simbolinę dovaną.


Asta Vilimė,
Vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistė, el. p. [email protected]
Informaciją atnaujino: ,
Informacija atnaujinta: 2022-05-03 16:56
