Naujienos ir aktualijos
Lietuvos jaunių bokso čempionate kupiškietė iškovojo sidabro medalį
(1).jpg)
Balandžio 13-16 dienomis Kaune vyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 104 boksininkai ir 30 boksininkių iš visos Lietuvos. Čempionate varžėsi ir Kupiškio VšĮ „Atletikas“ trenerio Stasio Balčiausko auklėtinė keturiolikmetė Adrija Petkūnaitė, kuriai pavyko iškovoti sidabro medalį.
Šis čempionatas sportininkei yra antrasis – š. m. kovo 24 dieną Pasvalyje vykusio Lietuvos rajonų jaunių bokso čempionato metu Adrija tapo čempione ir pasipuošė aukso medaliu.
Sveikiname!

.png)





.gif)
.png)



































.gif)










































.jpg)



