Balandžio 22-osios popietę Kupiškio rajono savivaldybės administracijos darbuotojai skyrė aplinkos tvarkymui – dalyvavo Kasmetinėje viešųjų erdvių tvarkymo akcijoje „DAROM‘22“.
Darbo ir geros nuotaikos – netrūko. Talkininkai, gausiai susirinkę prie Vėžionių poilsiavietės, švarino ir gražino aplinką nuo įvairiausių šiukšlių: skardinių, butelių, popieriaus atliekų, plastikinių pakuočių, statybinių ir kitų atliekų. Surinktos, tvarkingai surūšiuotos atliekos buvo paliktos rūšiuojamų atliekų konteineriuose.
Akcija „DAROM“ vyksta nuo 2008 m. Šių metų šūkis – ŠVIESTI, BURTI, KURTI IR ATKURTI. Siekiant pagilinti žmonių bendravimą ir bendruomeniškumą, žmonės raginami po akcijos burtis į iškylas, kartu pasidžiaugti nuveiktais darbais ir pasiektais rezultatais – gražesne ir švaresne gamta.
Kviečiame visus kupiškėnus būti neabejingais, bendromis jėgomis pasistengti, kad mūsų kraštas taptų švaresnis ir jaukesnis!