Kupiškio kultūros centro vitražų salėje kovo 30 dieną vyko Kupiškio krašto žmonių su negalia sąjungos ataskaitinis susirinkimas. Šios sąjungos pirmininkas Gediminas Virbickas susirinkusiesiems pateikė praėjusių metų veiklos ataskaitą.
Neįgalieji pasikalbėti ir užduoti rūpimus klausimus galėjo Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojui Augenijui Cesevičiui, administracijos direktoriaus pavaduotojai Ingridai Bernatavičienei, Socialinės paramos skyriaus vedėjai Laimai Bartulienei.
Susirinkimo metu buvo padėkota ilgamečiui sąjungos pirmininkui G. Virbickui už kantrų, nuoseklų darbą, palinkėta sėkmės asmeniniame gyvenime ir ateities iššūkiuose. Taip pat buvo išrinktas naujasis sąjungos pirmininkas Benediktas Lukoševičius, naujoji valdyba ir revizijos komisija.
Nuoširdžiai sveikiname naująjį pirmininką ir linkime didžiausios sėkmės naujose pareigose!
Asta Vilimė,