Kovo 13-osios vidudienį Kupiškio Kristaus žengimo į dangų bažnyčioje vyko paramos koncertas „Po bažnyčios skliautais“, skirtas Ukrainos gyventojams, nukentėjusiems nuo karo. Jame skambėjo kraštietės Miglės Pivoriūnaitės ir jos kolegų atliekami kūriniai.
Koncertas sulaukė itin didelio kupiškėnų ir Kupiškio svečių dėmesio – jo metu surinkta beveik 3 000 eurų, kurie bus skirti karo baisumus patiriantiems Ukrainos žmonėms.
Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Augenijus Cesevičius nuoširdžiai dėkojo visiems susirinkusiems už susitelkimą, bendrystę ir neabejingumą. Šiuo metu yra labai svarbu padėti ukrainiečiams, kovojantiems Ukrainoje ir atvykstantiems čia, į Lietuvą. Kiekvieno mūsų pagalba yra svarbi ir reikalinga.
Dėkojame Miglei Pivoriūnaitei ir jos kolegoms, už tokią gražią iniciatyvą, kilnų tikslą ir pilietiškumą. Dėkojame visiems, neabejingiems Kupiškio krašto žmonėms. Šiuo metu kaip niekada svarbus mūsų visų susitelkimas ir pagalba mūsų broliams ir sesėms Ukrainoje.
Nuotraukų autorius: Lina Matekonienė
Informaciją parengė: Asta Vilimė, Vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistė, el. p. [email protected]