Naujienos ir aktualijos
Ralio „Aplink Lietuvą 2021“ vienos iš rungčių nugalėtojams – Kupiškio rajono savivaldybės mero taurė

Rugpjūčio 29 d. iškilmingoje ralio „Aplink Lietuvą 2021“ nugalėtojų ceremonijoje S. Daukanto aikštėje prie Prezidentūros meras Dainius Bardauskas įteikė Kupiškio rajono savivaldybės mero taurę vienos iš rungčių nugalėtojams – trečiosios vietos absoliučioje įskaitoje laimėtojams Šakių ASK sportininkams Tomui Kažemėkaičiui ir Sauliui Šuopiui, vairavusiems BMW 325.
Rugpjūčio 27–29 dienomis vyko tradicinis ralis „Aplink Lietuvą 2021“, kurio dalyviai varžėsi dėl garbingiausio trofėjaus kiekvieno sportininko kolekcijoje – Lietuvos Respublikos Prezidento taurės. Viena iš ralio rungčių vyko Kupiškyje, kur pirmasis ekipažas startavo rugpjūčio 28 d.
Beveik 4 kilometrų greičio ruože, kurio pradžia šalia Vizgiūnų karjero, o finišas – prie Palėvenės dominikonų vienuolyno, sportininkai varžėsi dėl Kupiškio rajono savivaldybės mero taurės.



Algimanto BRAZAIČIO nuotraukos

.png)





.gif)
.png)



































.gif)










































.jpg)



