Naujienos ir aktualijos
Keliaujantys dviračiais svečiai iš Zgežo (Lenkija)

Kartais partneriški mūsų savivaldybės ryšiai su kitomis užsienio šalių savivaldybėmis pasireiškia visai netikėtai. Savivaldybės administracija gavo Zgežo (Lenkija) miesto savivaldybės raštą, kad grupė dviratininkų iš Zgežo planuoja apsilankyti Kupiškyje ir prašo suteikti reikalingą pagalbą (jei tokios prireiktų).
2021 m. liepos 28 d. du dviratininkai iš Zgežo laimingai pasiekė Kupiškį ir po trumpo poilsio toliau tęs kelionę per Lietuvą.

Tomasz Brzęczek ir Pawel Kuleta į kelionę leidosi nuo Talino – ten atplaukė keltu ir dabar keliauja iki Suvalkų, o nuo jų jau traukiniu grįš į Zgežą. Visą kelionės laiką nakvoja palapinėse, patys gaminasi maistą. Nukeliavę daugiau kaip tūkstantį kilometrų Kupiškyje stabtelėjo tik trumpam. Tokią ištvermę demonstruoja toli gražu ne pirmos jaunystės vyrai – abiem arti šešiasdešimties. Kupiškyje juos pasitiko Kupiškio viešosios bibliotekos direktorius Algirdas Venckus. Tuomet svečius palydėjo į Savivaldybę, kur juos sutiko Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Jakštas. Pabendravo ir pasikeitė atminimo dovanėlėmis. Svečiai papietavo vietinėje kavinėje, ypač jiems patiko šaltibarščiai.
Džiaugiamės, kad užsienio šalių partneriai mūsų nepamiršta.
Linkime ištvermingiems keliautojams, gero oro ir sėkmingos tolimesnės kelionės.
Lina Matekonienė,
vyresn. mero padėjėja
(8 459) 35 500
Nuotraukos autorė Lina Matekonienė

.png)





.gif)
.png)



































.gif)










































.jpg)



