Kupiškio rajono savivaldybė

Naujienos ir aktualijos

Švietimo veiklų organizavimas nuo birželio 1 dienos

2021-05-31

 

Informuojame, kad nuo birželio 1 d. Savivaldybės mokyklose pradinių klasių mokiniai ir toliau mokysis mišriu būdu mokyklose, jie nebebus testuojami dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos).

Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų vadovams leista apsispręsti, kokiu būdu – nuotoliniu ar mišriu – šiuos mokslo metus užbaigs 5–10 ir I–III gimnazijos klasių mokiniai. Prašoma atsakingai įvertinti ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimų įgyvendinimo galimybes ugdymo įstaigose ir kitus epidemiologinei situacijai svarbius aspektus. Pasirinkus mišrų būdą šiems mokiniams testai COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) diagnostikai taip pat nebus atliekami.

Ugdymas mokykloje ,,Varpelis‘‘ ir toliau bus organizuojamas kontaktiniu būdu.

 

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2021-05-31 17:06