Naujienos ir aktualijos
Susitikimas su naująja Suomijos ambasadore Lietuvoje

Gegužės 28 dieną Kupiškio rajono savivaldybėje lankėsi naujoji Suomijos ambasadorė Lietuvoje Arja Inkeri Makkonen, jos sutuoktinis Dr. Timo Hellenberg, gynybos atašė ponia Ulla Murtomäki ir policijos atašė ponas Antti Luoto.
Ambasadorė Arja Inkeri Makkonen pareigose pakeitė nuo 2016 metų Suomijos ambasadoriaus Lietuvoje pareigas ėjusį Christerį Michelssoną. Ši kelionė į Kupiškio rajoną, jos kadencijos metu pirmoji, kadangi ji išrinkta 2020 m. rugsėjo mėnesį, kai šalyje jau buvo paskelbtas karantinas.
Suomijos ambasadorė ir ją lydintys asmenys vyko tiesiai į Skapiškį su tikslu aplankyti karių kapus. Ten juos pasitiko administracijos direktorius Kęstutis Jakštas ir Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Vytis Zavackas. Pakeliui į Savivaldybę aplankė Kupiškio marių salą. Buvo aprodyta centrinė aikštė, biblioteka.
Savivaldybėje visą delegaciją pasitiko Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas ir Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė. Susitikime su Suomijos ambasadore buvo aptarta COVID-19 situacija mūsų rajone bei Lietuvoje ir tolimesnio bendradarbiavimo klausimai.
Lina Matekonienė,
vyresn. mero padėjėja
(8 459) 35 500
Nuotraukos autorė Lina Matekonienė
