Kupiškio rajono savivaldybė

Naujienos ir aktualijos

Savivaldybės mokyklų pradinių klasių mokinių tiriamosios veiklos įgūdžių lavinimo renginys „Stebėk, tyrinėk, atrask“

2021-03-10

 

 

2021 m. vasario 8–26 dienomis vyko nuotolinis Kupiškio rajono savivaldybės mokyklų pradinių klasių mokinių tiriamosios veiklos įgūdžių lavinimo renginys „Stebėk, tyrinėk, atrask“. Renginį organizavo Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos pradinių klasių mokytojos: metodininkė Jūratė Petrauskienė ir vyresnioji mokytoja Jurgita Naujokaitienė.

Renginiu siekta skatinti pradinių klasių mokinius aktyviau įsitraukti į tiriamąją veiklą, tobulinti gamtamokslines kompetencijas ir padėti mokiniams pažinti ir suprasti artimiausią aplinką, suvokti, kaip gamtinė aplinka veikia žmonių gyvenimą.

Nuotolinėse veiklose dalyvavo penkių Savivaldybės mokyklų mokiniai. Tiriamosios veiklos – eksperimentai buvo pateikti vaizdo medžiagoje, kurioje pristatytas priemonių sąrašas ir demonstruojamas eksperimento atlikimas. Mokytojai su mokiniais susipažino ir aptarė pateiktą medžiagą ir dvi savaites vykdė pasirinktus eksperimentus. Dalyvavusių renginyje mokyklų mokytojai atrinko trijų labiausiai patikusių eksperimentų rezultatų nuotraukas ir, kaip grįžtamąjį ryšį, jomis pasidalino su organizatoriais, kurie įvertino užduočių atlikimą. Visi dalyviai apdovanoti Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos padėkomis.

Džiaugtasi, kad šis renginys suteikė galimybę išbandyti nuotolinio renginio organizavimą ir dalyvavimą jame, nes tiek organizatoriai, tiek dalyvavusieji mokytojai su mokiniais įgijo patirties prisiimdami savo konkretų vaidmenį tiriamojoje veikloje.

 

Irena Mockuvienė

Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

 

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2021-03-10 14:46