Naujienos ir aktualijos
Dėl išmokų

Kupiškio rajono savivaldybė kreipėsi į LR socialinės apsaugos ir darbo ministeriją, nes gavo piliečių prašymų padėti spręsti juos palietusias problemas, susijusias su Užimtumo tarnybos mokamomis karantino išmokomis, t. y. savarankiškai dirbantys asmenys, veiklos nepratęsę iki karantino paskelbimo dienos, gavo neigiamus sprendimus dėl išmokos savarankiškai dirbantiems asmenims.
Malonu pranešti, kad į Kupiškio rajono savivaldybės raštą ir pastabas buvo atsižvelgta ir, mūsų žiniomis yra priimti teigiami sprendimai Kupiškio rajono asmenims skirti išmokas. Dėkojame LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ministrei, kad atsižvelgia į susiklosčiusias gyvenimiškas situacijas ir priimami sprendimai palankūs Lietuvos žmonėms.
Lina Matekonienė,
vyresnioji mero padėjėja
