Naujienos ir aktualijos
Tęsiamas Kupiškio ligoninės darbuotojų skiepijimas vakcina nuo COVID-19

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Kupiškio ligoninę pasiekė antroji vakcinos nuo COVID-19 siunta (60 dozių). Tad šiandien bus tęsiamas Kupiškio ligoninės darbuotojų skiepijimas vakcina nuo COVID-19.
Kupiškio rajono savivaldybės pirminės asmens sveikatos priežiūros centrą pasiekė pirmosios vakcinos nuo COVID-19. Kupiškio PASPC gavo 30 dozių.
Taip pat informuojame, kad vyresni nei 65 metų amžiaus ir lėtinėmis ligomis sergantys Kupiškio rajono savivaldybės gyventojai kviečiami susisiekti su savo gydymo įstaiga ar seniūnija ir užsiregistruoti skiepui vakcina nuo koronaviruso (COVID-19).

.png)





.gif)
.png)



































.gif)










































.jpg)



