Naujienos ir aktualijos
Įžiebta Kalėdų eglė

Gruodžio 11 d., penktadienį, 16 val. įžiebta Kalėdų eglė Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštėje.
Eglutės įžiebimo ceremoniją galima stebėti viešosios įstaigos Kupiškio televizijos ir informacijos centro „You Tube“ kanale:
https://www.youtube.com/watch?v=RJB2791Hi5U

.png)





.gif)
.png)



































.gif)










































.jpg)



