Naujienos ir aktualijos
Skelbiama šildymo sezono pradžia

KUPIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS
ĮSAKYMAS
DĖL 2020–2021 M. ŠILDYMO SEZONO PRADŽIOS
2020 m. spalio 15 d. Nr. ADV-716
Kupiškis
Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymo 13 straipsnio 1 dalimi, Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2010 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. 1-297 ,,Dėl Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių patvirtinimo“, 61 punktu ir atsižvelgdamas į meteorologines sąlygas:
1. N u s t a t a u:
1.1. nuo 2020 m. spalio 19 d. rajono biudžetinių įstaigų, įmonių ir organizacijų, o taip pat visų gydymo, vaikų ir mokymo įstaigų, turinčių sudarytus pastato šilumos įrenginių parengties šildymo sezonui aktus, šildymo sezono pradžią;
1.2. nuo 2020 m. spalio 19 d. gyvenamųjų namų ir kitų šilumos vartotojų, turinčių parengties šildymo sezonui aktus, pastatų šildymo sezono pradžią;
1.3. kad daugiabučių namų administratoriai ir valdytojai teisės aktų nustatyta tvarka, nepažeidžiant nustatytų higienos normų, gali pradėti šildymo sezoną kitu laiku daugiabučių namų butų savininkų sprendimu.
2. N u r o d a u šį įsakymą paskelbti visuomenės informavimo priemonėse.
Administracijos direktorius Kęstutis Jakštas

.png)





.gif)
.png)



































.gif)










































.jpg)



