Kupiškio rajono savivaldybė

Naujienos ir aktualijos

„Metų ūkis 2020“ apdovanojimai

2020-10-02

2020 m. spalio 1 d. Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas dalyvavo renginyje „Metų ūkis 2020“. Šiais metais pagerbti ir apdovanoti Kupiškio rajono bitininkai.

Renginio metu nugalėtojams meras tarė nuoširdžius sveikinimo ir padėkos žodžius, ir įteikė apdovanojimus. Šiais metais „Metų ūkis 2020“ prizininkais tapo: I vietos laimėtojais, pripažinti Ignas ir Vilius Jackevičiai (Subačiaus seniūnija), II vieta, komisijos sprendimu, skirta Vygantui Giedriui (Skapiškio seniūnija). III vietos nugalėtojas – Andrius Baltrūnas (Alizavos seniūnija).

Renginio metu koncertavo Kupiškio kultūros centro kolektyvas – duetas „Lingo“ ir vokalinis ansamblis „Garsų rasa“ (vad. Inga Baniulienė) drauge su Subačiaus padalinio muzikiniu kolektyvu – moterų vokaliniu duetu (vad. Irena Jėčiuvienė). Renginį vedė – Kupiškio kultūros centro darbuotoja Virginija Skupienė.

 

Nuotraukos autorius Kupiškio kultūros centras

Lina Matekonienė,
vyresn. mero padėjėja

(8 459) 35 500

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2020-10-05 15:59