Naujienos ir aktualijos
Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio padėkos laiškas Lietuvos savivaldybių merams, Tarybų nariams, administracijų vadovams bei darbuotojams

Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio padėkos laiškas Lietuvos savivaldybių merams, Tarybų nariams, administracijų vadovams bei darbuotojams už bendrą atsakingą darbą siekiant suvaldyti koronaviruso (COVID-19) pandemijos sukeltas rizikas ir padarinius.
Linkime sėkmės ateities veikloje.
Likite sveiki ir saugūs!

.png)





.gif)
.png)



































.gif)










































.jpg)



