Naujienos ir aktualijos
Lankėsi Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos atstovai

2020 m. gegužės 7 d. buvo atvykę Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos atstovai. Buvo apžiūrėti daugiabučių namų kvartalo 2 rezervuariniai įrenginiai, panaudojant dujų analizatorius buvo atliktas dujų nutekėjimo nustatymas daugiabučių namų laiptinėse, ir pasirinktinai, kur galima buvo patekti, butuose, bei prie dujų įvadų į namus.

Nuotraukų autorė: Ingrida Bernatavičienė

.png)





.gif)
.png)



































.gif)










































.jpg)



