Gegužės 5-oji – Vandentvarkos darbuotojų diena
2020-05-05
Gerbiami vandentvarkos darbuotojai,
Sveikinu Jus su profesine švente!
Linkiu prasmingų dienų ir stiprybės suvaldant vieną didingiausių stichijų – vandenį.
Visokeriopos sėkmės, komandinės dvasios ir asmeninės laimės.
Tyro, gaivaus ir švaraus vandens visiems!
Kupiškio rajono savivaldybės meras
Dainius Bardauskas
Informacija atnaujinta: 2020-05-05 14:08