Naujienos ir aktualijos
Pakeliui link švenčių
2020-12-09

Gruodžio 7 d. Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštėje pastatyta 10 m aukščio Kalėdų eglė, kuri bus papuošta ir įžiebta gruodžio 11 dieną. Ją puoš UAB „Kupiškio komunalininkas“ ir įmonė „GES projektai“. Eglės įžiebimo renginys bus transliuojamas YOUTUBE kanalu.
Už šį nuostabų kalėdinį medį dėkojame Kupiškio miesto Ąžuolų gatvės gyventojams Romai ir Valdemarui Vasiliauskams.
Vyresn. mero padėjėja
Lina Matekonienė
Nuotraukos autorė Lina Matekonienė
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2020-12-09 14:27
