Naujienos ir aktualijos
Pasveikintas šimto metų jubiliejų švenčiantis Albinas Keršulis
2021-05-10

Savivaldybės meras Dainius Bardauskas ir mero pavaduotojas Augenijus Cesevičius pasveikino šimto metų jubiliejų švenčiantį Laukminiškių kaimo gyventoją Albiną Keršulį ir padėkojo jubiliatui už visus darbus ir triūsą, už ištvermę.
„Būkite sveikas ir žvalus, tegul Jus supa sąžiningi, nuoširdūs žmonės, mylintys ir globojantys šeimos nariai“,– linkėjo Savivaldybės vadovai.



Nuotraukų autorius: Augenijus Cesevičius
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2021-05-10 16:08
