Naujienos ir aktualijos
Savivaldybės administracijos languose sužibo atminimo žvakutės
2021-01-13

Savivaldybės administracija, atsiliepdama į Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti ir iniciatyvą globojančio Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kvietimą, prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir languose uždegė žvakutes prisiminti 1991 metų sausį iškovotą pilietinę pergalę prieš agresorių.
Pilietiškumo iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ organizuojama nuo 2008 metų.
Iniciatyvos simbolis žvakė simbolizuoja šviesą, teisingumą, atmintį ir laisvės gynėjų laužus.
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2021-01-13 09:44
