Naujienos ir aktualijos
Startavo visuomenę nuo COVID-19 skiepytis kviečianti kampanija „Nelik paskutinis“
2022-01-20

Lietuvoje sparčiai plintant omikron atmainai, Vyriausybėje buvo priimtas sprendimas imtis papildomų komunikacijos priemonių ir sukurti kampaniją, kviečiančią žmones nelikti paskutiniais nepasiskiepijusiais nuo COVID-19.
„Nelik paskutinis“ – su tokiu kvietimu startavo Vyriausybės kanceliarijos kampanija, kviečianti pasiskiepyti Lietuvos gyventojus nuo COVID-19 viruso. Tai plati kampanija, kuri apims televizijos, radijo, interneto ir lauko reklamą. Pagrindinė kampanijos idėja – per kuriozines situacijas paskatinti žmones nelaukti, nelikti paskutiniu.
Kviečiame pažiūrėti specialiai šiai kampanijai sukurtą vaizdo klipą: https://youtu.be/e7bdbF_-NDI
Lietuvos Respublikos Vyriausybės informacija
Informaciją atnaujino: ,
Informacija atnaujinta: 2022-01-20 10:56
