Naujienos ir aktualijos
Įžiebta Kalėdų eglė
2020-12-11

Gruodžio 11 d., penktadienį, 16 val. įžiebta Kalėdų eglė Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštėje.
Eglutės įžiebimo ceremoniją galima stebėti viešosios įstaigos Kupiškio televizijos ir informacijos centro „You Tube“ kanale:
https://www.youtube.com/watch?v=RJB2791Hi5U
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2020-12-15 10:05
